Engin Altan Düzyatan: Starlık daha iyiymiş!

Engin Altan Düzyatan, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Oyuncu, bir mekan çıkışı kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını cevapladı.

ÖNCE DUBAİ SONRA ULUDAĞ

“Bir yaz tatili bir kış tatili yaptınız” sözlerine Düzyatan, “Güzel, her şey yolunda. Önce Dubai sonra Uludağ, güzel bir tatil yaptım. Keyfim yerinde, dinleniyorum. Bu yıl artık bir şey yapmayacağım. Önümüzdeki yıl gelecek projeleri değerlendiririz ama bu yıl bir şey yok” dedi.

“OYNUYORSUN VE EVE GİDİYORSUN”

Düzyatan, “Yapımcılığa başladınız. Oyunculuk ile arasında fark var mı?” sorusuna, “Birazcık o taraftayım, birazcık bu taraftayım. Elimden geldiği kadar uğraşıyorum. Oyunculuğun şöyle bir rahatlığı var. Hiçbir şeyle sen uğraşmıyorsun, birileri senin adına uğraşıyor. Sen gidiyorsun oynuyorsun, eve dönüyorsun. Yapımda daha zor işler, çok fazla parametreler var. Bütün hepsini senin takip etmen gerekiyor. Şimdi onun geyiğini yapıyorum. Starlık daha iyiymiş. Belgeseli bitirdik. Bir tane film yaptım yapımcı olarak, onun montajındayız. Başka ortak olduğumuz bir film çıkmak üzere. Artık hepimiz göreceğiz oyunculuk ile yapımcılık arasındaki farkı” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x