Samsung Galaxy S23 serisi güvenlik güncellemesi aldı

Samsung, önceki nesil amiral gemisi akıllı telefonları için en son güvenlik güncellemesini dağıtmaya resmen başladı. Galaxy S23 serisi şimdi Şubat 2024 güvenlik yamasını alıyor. Güney Koreli teknoloji devi, geçen yıl Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerini piyasaya sürmüştü. Şirket şimdi bu üst düzey modellerin güvenliğini güncelliyor. En son yazılım güncellemesi yaklaşık 400MB indirme boyutuna sahip ve güvenliği en yeni Şubat 2024 yamasına yükseltiyor. Ne yazık ki, Galaxy S23 serisinde herhangi bir önemli değişiklik veya performans iyileştirmesi getirmiyor.

Samsung Galaxy S23 serisi güvenlik güncellemesi aldı

Güncelleme, cihazı daha güvenli hale getiren en son güvenlik yamasını içeriyor. Bu güvenlik yükseltmesi şu anda Hindistan’da dağıtılıyor, dolayısıyla “Ayarlar” ve ardından “Yazılım güncellemesi” bölümüne giderek güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Galaxy S23 serisi modeliniz yeni yamayı aldıysa “İndir ve Yükle” seçeneğine tıklayın.

Bu en son güncelleme, Android 14 işletim sistemine dayalı One UI 6 özel arayüzü için S918BXXS3BXAD/S918BOXM3BWJM/S918BXXS3BXA2 yapı numarasını taşıyor. Bu premium sınıf cihazlar, geçen ay da Ocak 2024 güvenlik yama güncellemesini almış ve Hindistan pazarında dikkate değer fiyat düşüşleri yaşamıştı. Galaxy S23 Ultra ile Galaxy S22 Ultra arasındaki özellik karşılaştırmamıza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x