Mehmet Ali Erbil’in Eski Sevgilisi Gülseren Ceylan “Yeter Artık” Diyerek Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Çapkınlıklarıyla tanıdığımız Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan’la 4 aylık bir ilişki yaşamıştı. Bu ilişki her ne kadar bitmiş olsa da çiftin iletişimi kopmamıştı. Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’le ilgili açıklamalarda bulunarak bu konuya son noktayı koydu.

Hatırlarsanız Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’la evlilik kararı almıştı.

Ancak Mehmet Ali Erbil, o dönem sevgilisi Gülseren Ceylan için ‘İstekleri hiç bitmiyordu’ demişti. Ve ikili geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı aldıklarını açıklamıştı.

Bu ayrılığın üstüne Mehmet Ali Erbil’in adı kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek ile anılmıştı. Ancak Mehmet Ali Erbil aralarında bir ilişki olmadığını söyleyerek bu iddiaları yalanlamıştı.

Mehmet Ali Erbil’in Nevide Çiçek’le adı anılmaya başlayınca Gülseren Ceylan’da sessiz kalmayarak bu konulara dahil olmuştu.

Gülseren Ceylan, bu sefer de Mehmet Ali Erbil’in TikTok canlı yayınından bir kesit paylaşarak peş peşe videolarla çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dün akşam Mehmet Ali Erbil, TikTok’ta açtığı canlı yayında Gülseren Ceylan’ı arkadaşlarına arattırıyor. Gülseren Ceylan da o anları Instagram hesabında paylaşıyor.

İşte Gülseren Ceylan’ın Instagram hikayesinde paylaştığı TikTok canlı yayınından kesit. Canlı yayın esnasında Mehmet Ali Erbil’in “Ben ona öyle bir ilaç verdim ki fili bile uyutur” demesi dikkat çekti.?

Daha sonra Gülseren Ceylan “Neden böyle bir şey paylaşıyorum? Ona gelelim.” diyerek Mehmet Ali Erbil’den vazgeçtiğini ve kendisinden uzak durmasını istediğini peş peşe paylaştığı videolarla açıkladı?

Ceylan, Mehmet Ali Erbil’le bir daha asla diyalog kurmayacağını da dile getirdi.?

Gülseren Ceylan, “Ben çabaladığım için ilişkimiz bu kadar güzel yaşandı, ben vazgeçtiğim için de bu ilişki bitti. Bu ilişki için dört dörtlüktüm.” dedi ve Mehmet Ali Erbil sorularına son noktayı koydu.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x