BlackPink İçin İşler Gittikçe Karışmaya Başlıyor: Lisa’nın Menajeri Sessiz Sedasız İşi Bıraktı

K-pop dünyasının parlayan yıldızı ve dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan Lisa, her hareketiyle olay yaratan bir isim. Ancak bu seferki durum biraz farklı çünkü Lisa’nın ”Crazy Horse Paris” adlı bir kabarede şov gerçekleştirmesinden sonra menajeri işini bıraktı.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/w…

Blackpink’in YG Entertainment ile sözleşmelerini yenileyip yenilemeyecekleri ise büyük bir merak konusuydu.

Ajans, en son güncellemelerinde, ayrıntılar üzerindeki belirsizliği koruyarak bir bildiri yayınladı ve Sports Chosun’a göre YG Entertainment, açıklamalarında grupla sözleşme konusunda görüştüklerini söyledi.

İlginç bir şekilde, bu bildiri BlackPink hayranlarının Lisa’nın menajerinin YG Entertainment’ı bıraktığını fark etmesinden kısa bir süre sonra geldi.

Lisa’nın menajeri Alice Kang LinkedIn profilini güncelledi ve beş yıl YG Entertainment ile çalıştıktan sonra Ekim ayında ajanstan ayrıldığını söyledi.

Menajerinin ajansı terk etmesinin ardından, hayranlarının Lisa’nın da terk edip etmediği konusundaki merakları uyandı.

Çünkü son zamanlarda Lisa, Weibo hesabının kullanıcı profil kullarını ihlal etmesi ve hesabının askıya alınmasıyla nedeniyle gündemdeydi.

Jennie’nin menajeri Alison Chang ise aynı şekilde LinkedIn profilinde Ekim 2023’de YG Entertainment’ı bıraktığını açıkladı.

Rose, Lisa, Jisoo ve Jennie, 2016’da BlackPink olarak çıkış yaptılar ve YG Entertainment ile yedi yıllık sözleşmeleri Ağustos ayında sona erdi. Ajans, sözleşmenin yenilenmesini Eylül ayında açıklayacaktı, ancak konu ile ilgili daha belirli bir açıklama yapılmadı.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce BlackPink için tehlike çanları çalıyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x