Beşinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor! ‘Sevgili olduğunuz herkesle evlenmek zorunda değilsiniz’

İngiliz oyuncu ve şarkıcı Patsy Kensit; daha önce Dan Donovan (1988-1991 yılları arasında), Jim Kerr (1992-1996 yılları arasında), Liam Gallagher (1997-2000) yılları arasında ve Jeremy Healy (2009-2010 yılları arasında) olmak üzere dört evlilik yapmıştı.

Jim Kerr’den James, Liam Gallagher’dan ise Lennon adını verdiği iki çocuğu bulunan Kensit, geçtiğimiz sene ise iş insanı Patric Cassidy ile nişanlanmıştı. Geçtiğimiz aylarda ayrılan çift, kısa bir süre sonra tekrar bir araya gelmişti.

(Patsy Kensit & Liam Gallagher)

“ESKİ EŞLERİMLE İLETİŞİM KURMUYORUM”

56 yaşındaki Kensit, The Mirror’a konuşarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İki erkek çocuk yetiştirmenin güçlü bir karakter gerektirdiği söylendiğinde Patsy, “Çocuklarımın babalarıyla iyi ilişkileri olmasını destekliyorum, ama ben eski eşlerimle iletişim kurmuyorum. O adamlarla hiç konuşmadım! Böyle olmasını da istiyorum” ifadelerini kullandı.

(Patsy Kensit ile oğulları James ve Lennon)

GENÇ KADINLARA İLİŞKİ TAVSİYESİ

Dört koca ve bir dargın bir barışık nişanlıdan sonra kazandığı tecrübelerden yola çıkan ünlü isim genç kadınlara çok konuşulacak bir ilişki tavsiyesi de verdi:

Tüm erkek arkadaşlarınızla evlenmek zorunda değilsiniz!

(Patsy Kensit & Patric Cassidy)

BEŞİNCİ KEZ NİKAH MASASINA OTURACAK

Verdiği bu tavsiyeye rağmen evlilikten umudunu kesmeyen Patsy Kensit, Patric Cassidy ile nikah masasına oturmak için hazırlık yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x